Jesteś tutaj: Strona głównaStrategia
Rotator 2

Strategia

Działamy od 2010 roku, rozwijając projekty technologiczne w ich wczesnej fazie zaawansowania oraz inwestujemy w te najlepsze.

Zajmujemy się przede wszystkimi projektami, których stopień zaawansowania istotnie wyprzedza aktualny stan wiedzy, i które mają potencjał o skali globalnej. 

Naszą misją jest upowszechnianie i rozwijanie przełomowych wynalazków oraz rozwiązań informatycznych. Dążymy do tego, by najnowocześniejsze technologie były dostępne dla każdego człowieka. Na bazie kilkuletnich doświadczeń  wypracowaliśmy swoją własną strategię komercjalizacji technologii. 

Jeśli na podstawie wspólnie przygotowanej dokumentacji uznamy, że Twój projekt ma duże szanse na odniesienie sukcesu rynkowego, zaoferujemy Ci wsparcie finansowe na rozwój Twojego pomysłu. Od tego momentu razem będziemy dążyć do tego abyś wraz ze swoim pomysłem odniósł sukces.

Istnieją trzy kluczowe elementy, na które zwracamy uwagę, przy analizie przesyłanych do nas projektów starających się o finansowanie inwestycji: atrakcyjność rynku, jakość oraz innowacyjność proponowanego rozwiązania oraz silny team. Inwestowanie w wysoce ryzykowne przedsięwzięcia wymaga od nas oczekiwania dużych zwrotów z inwestycji. Dlatego też poszukujemy przedsięwzięć, o dużym potencjale wzrostu.